Prodej, chata, 39m² na prostorné zahradě 2278m² s ovocnými stromy - Borotice, Ev.č.: 000660

Popis

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji nádherný pozemek s celoročně obyvatelnou zděnou chatou o dispozici 2+1 v obci Borotice v blízkosti Znojma. Lokalita je dobře dostupná automobilem z Brna za přibližně 40min a ze Znojma za 15 min. Zastavěná plocha dle údajů v katastru nemovitostí je 39m², užitná plocha je ale dlouhodobým užíváním rozšířena o prostornou průjezdnou garáž a činí tedy v 1.NP cca 77m² a ve 2NP (podkroví) cca 35m². Chata má stáří 15let. Na pozemek je připojena splašková kanalizace, obecní vodovod a elektrická energie a veškeré inženýrské sítě jsou užívány v chatě. V chatě je koupelna se sprchovým koutem a WC. Na pozemku je vlastní studna. V kuchyni je plynový sporák vybavený plynovou troubou připojený na tlakovou láhev s PB. Prostorná zahrada má 2278m² a je osázena 55 ovocnými stromy (meruňky, švestky, jabloně) a 90 hlavami vinné révy. Na zahradě se nachází podsklepená pergola s klenutým sklepem. zděná udírna, zděný sklad cca 40m² s dalším klenutým sklepem a bouda na nářadí cca 24m². Příjezd k chatě je po asfaltové obecní komunikaci s parkováním na vlastním pozemku před chatou.

Nabízená nemovitost se skládá z osmi parcel a nachází se na konci ulice. Sousední pozemek je veden jako lesní pozemek. V rámci nabízené nemovitosti jsou 3 parcely v katastru nemovitostí vedeny jako zastavěná plocha a nádvoří. Na jedné je v katastru nemovitostí evidována chata jako stavba pro rodinnou rekreaci a na dalších dvou o ploše 350m² a 63m² je uvedeno jako využití pozemku - zbořeniště. Dříve zde byly stavby po kterých v současné době již nic nezbylo. Ostatní parcely jsou vedeny jako zahrada a ostatní plocha. Dle územního plánu obce Borotice je tento pozemek určen pro výstavbu rodinného domu pro trvalé bydlení. Jedná se o velmi příjemnou a klidnou část obce.

Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl zatím majitelem předložen. V souladu s právní úpravou proto uvádíme energetickou třídu G.

Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvyšší nabídce.

Podrobnosti Vám rádi poskytneme v RK.

Ing. Leoš Pittermann

Kontaktujte makléře

Ing. Leoš Pittermann

+420 702 088 941

[email protected]

rezervováno+ provize RK, včetně právního servisu
KategorieChata
LokalitaBorotice
OkresZnojmo
Velikost2 pokoje
Plocha užitná112 m²
Plocha pozemku2.278 m²
Plocha zahrady2.239 m²
Užitná plocha přízemí77 m²
Počet podlaží2
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Rok výstavby2002
ZařízenýAno
ParkováníAno
GarážAno
Počet garáží1
Sklepano
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina400V
PlynIndividuální
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální tuhá paliva