Prodej rodinného domu - Bohutice, Ev.č.: 000696

Popis

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme řadový rodinný dům ve tvaru „U“ v obci Bohutice, poblíž Moravského Krumlova, v okrese Znojmo. Nabízená nemovitost se nachází na dobrém místě v těsném sousedství obchodu, v blízkosti centra obce a v blízkosti vlakové zastávky s častým vlakovým spojením do Brna.
Dům je k rekonstrukci.
Průjezd o velikosti 21m² kterým se do domu vstupuje rozděluje objekt na dvě samostatné jednotky.
Levá část domu (starší) o velikosti 85m² se skládá ze 2 pokojů, kuchyně, prosklené verandy, koupelny, spíže, komory a menšího sklepa (9m²). V této část domu jsou dřevěné podlahy a stropy.
Pravá část domu (novější) o velikosti 43m² se skládá z pokoje, kuchyně, chodby, koupelny, spíže. V této části domu jsou betonové podlahy a keramické stropy (hurdis). Celá tato část domu je podsklepená.
Sklep má velikost cca 36m² a je rozdělen na kotelnu, dílnu a sklad a nachází se zde starší plynový kotel a elektrický bojler pro ohřev TUV.
Průjezdem se vstupuje na dvorek s hospodářskou budovou, samostatnou dílnou a komorou.
Střecha domu je sedlová, s dřevěným krovem a na jedné části objektu taškovou krytinou a na druhé zánovní plechovou krytinou. Do domu nikde nezatéká.
Celková užitná plocha RD je cca 225m².
V objektu jsou funkční elektrické rozvody 230/380 V a vodovodní přípojka. Plynová přípojka je v obvodové stěně domu, ale plyn je nyní odpojený. Kanalizace v současnosti ústí do septiku na dvorku, ale obec vybudovala v posledních letech kanalizaci a kanalizační přípojka je před domem.

Vinařská obec Bohutice se nachází v okrese Znojmo v Jihomoravském kraji a má 661 obyvatel. V obci najdete školu, obchod s potravinami, dětská hřiště, hospůdku. Na návsi pak zrekonstruovaný bývalý zámek a kostel Nanebevzetí P. Marie. Asi největší chloubou obce je Bohutická křížová cesta,
na nádvoří bohutického zámku také bohutické zámecké sklepy, Lurdská jeskyně - kopie tohoto známého poutního místa a barokní sochy sv. Michaela, sv Jana, sv. Václava a sv. Floriána.

Podrobnosti a prohlídku nemovitosti Vám rádi zprostředkujeme v naší RK

Ing. Leoš Pittermann

Kontaktujte makléře

Ing. Leoš Pittermann

+420 702 088 941

[email protected]

2 900 000 Kč + provize RK, včetně právního servisu
KategorieRodinné domy
LokalitaBohutice 76
OkresZnojmo
Velikost4 pokoje
Plocha užitná180 m²
Plocha pozemku306 m²
Plocha zastavěná233 m²
Plocha zahrady25 m²
Plocha nebytových prostor55 m²
Počet podlaží1
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObytná
Datum nastěhování1. září 2022
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Sklepano (45 m²)
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Silnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadJímka
TopeníÚstřední plynové