Prodej rodinného domu - Ostrovačice, Ev.č.: 000594

Popis

Nabízíme k prodeji novostavby tří RD 4+kk na ul. Na Šípu, Ostrovačice, celková plocha pozemku ke každému domu je různá 523m² k domu C, 472m² k domu B a 457m² k domu C, zastavěná plocha každého domu 165,5m², užitná plocha každého domu 141,3m². Za každým domem se nachází zahrada, před domem budou dvě parkovací stání. Poměrná část komunikace před domy je součástí každého domu. Výstavba se nachází v části obce, která která je určena pro bydlení , konkrétně pro výstavbu rodinných domů, v souladu s územním plánem obce. Domy se nachází v klidném prostředí u lesa.
Rodinné domy nabízíme ve fázi bez realizace povrchových úprav (např. podlahových krytin, obkladů dlažby a sanity) a bez truhlářských výrobků (vnitřní dveře, kuchyňská linka).
Domy jsou napojeny na vodovodní řad.
Veřejná kanalizace se v blízkosti výstavby domů nenachází , proto jsou odpadní vody odvedeny splaškovou kanalizací do podzemní čističky odpadních vod situované na pozemku za domem a následně potom do podzemních akumulačních nádrží s přepady do vsakovacích systémů. V domech jsou realizovány přípojky elektrické energie s výhodnou dvojsazbou na dodávku elektrické energie.
Vytápění domů je řešeno podlahovým poloakumulačním vytápěním napojeným na elektrický kotel. Ohřev TUV je zajištěn nezávislým elektrickým bojlerem.
V domech je možné realizovat na přání klienta doplňkový zdroj tepla typu krbové vložky v prostoru jídelny a obývacího pokoje a postavit komín.
Domy je možné realizovat i jakou inteligentní domy.
Domy mají sedlovou střechu s betonovou krytinou BRAMAC.
Dispozice každého domu: předsíň, chodba, obývací pokoj propojený s kuchyní, tři ložnice, samostatná koupelna s WC a samostatné WC, sklad a venkovní sklad. Z obývacího pokoje je přístup do zahrady.
Okna jsou plastová, trojsklo.
Domy jsou stavěny z kvalitních materiálů - další podrobnosti ohledně materiálu a standardů si vyžádejte u makléře.
Rodinné domy jsou již hotové a nyní se provádějí dokončovací práce. Kolaudace nabízených RD je připravena a proběhne s ohledem na požadované klientské změny kupujících.

Ing. Leoš Pittermann

Kontaktujte makléře

Ing. Leoš Pittermann

+420 702 088 941

[email protected]

6 000 000 Kč
KategorieRodinné domy
LokalitaNa Šípu, Ostrovačice
OkresBrno-venkov
Velikost4 pokoje
Plocha užitná141 m²
Plocha pozemku523 m²
Plocha zastavěná165 m²
Počet podlaží1
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Rok kolaudace2019
Rok výstavby2018
En. náročnost b.B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB105 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb
Bezbariérovýano
Míst k parkování2
Parkováníano
Výtahne
Terasaano
KomunikaceDlážděná, Asfaltová
TelekomunikaceInternet
DopravaDálnice, Silnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
OdpadČOV pro celý objekt
TopeníÚstřední elektrické