Pronájem komerční jednotky, 330m², Brno-Komín, Ev.č.: 000210-5

Popis

Nabízíme k pronájmu komerční jednotku o velikosti 330m² v přízemí administrativní budovy s výkladci do ulice. Jedná se o prostory vhodný pro prodejnu, vzorkovnu, sídlo menší firmy, kanceláře, služby, pohybové aktivity atd. s nezávislým vstupem z ulice. Základem je halový prostor prodejny (sál, open space kancelář ) se vstupem z ulice. Z něj je přístupná čajová kuchyňka a šatna v zázemí, sociální zařízení – WC a umyvadlo a sklad. Vstup do skladu je možný také z nákladní rampy ve dvoře domu. Prostory jsou bezbariérové.
Před budovou se nachází zpevněná plocha, která patří k nemovitosti a lze ji po domluvě využít např. k venkovnímu posezení. Je zde kryté podloubí a výhled do zeleně.
Vstupní dveře a výkladce jsou plastové s plastovými parapety. V místnostech jsou instalována moderní úsporná LED svítidla, prostory mají vlastní elektroměr a vodoměr. K dispozici je rozvod slaboproudu, elektrické zásuvky. Na podlaze je keramická dlažba.
Dle požadavků nájemce lze výměru prostor změnit oddělením či sloučením vedlejší jednotky v rámci plánované rekonstrukce. Rozvojový potenciál je zde například pro služby charakteru péče o tělo – ordinace, masáže, kosmetika, solárium – vzhledem k sousední jednotce fyzioterapie, která plánuje rozšíření činnosti.
Zároveň jsou v budově v nabídce k pronájmu ještě další místnosti v prvním patře.
Prostory jsou výjimečné svou polohou na okraji stabilizované a žádané rezidenční lokality, nabízejí velmi příjemné prostředí pro zaměstnance i klienty, výbornou dopravní dostupnost automobilem i MHD směrem do centra města i k dálnici. Velkou výhodou je bezproblémové parkování v okolí. Je zde také možnost výhodného pronájmu vyhrazeného parkovacího místa přímo na parkovišti, které náleží k budově, případně venkovního prostoru k posezení.
Podrobnosti Vám poskytneme v RK.

Mgr. Ilona Van Der Wal

Kontaktujte makléře

Mgr. Ilona Van Der Wal

+420 601 594 744

[email protected]

2 100 Kč za m2/rokbez DPH, včetně právního servisu, cena k jednání
KategorieKanceláře
LokalitaBrno
OkresBrno-město
Plocha užitná330 m²
Počet podlaží3
Podlaží umístění1
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaSkeletová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
Datum nastěhování1. listopad 2020
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ParkováníAno
Výtahano
Rozměry - výška stropu3 m
KomunikaceDlážděná, Asfaltová
TelekomunikaceTelefon, Internet, Ostatní
DopravaSilnice, MHD
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace