Pronájem reprezentativní kancelářské jednotky v samotném centru Brna, Ev.č.: 000090-15

Popis

V rámci nového moderního komplexu administrativních budov, který nabízí příjemné pracovní prostředí s veškerým komfortem v samém středu centra města Brna nabízíme službu, která umožní krátkodobý pronájem reprezentativních kompletně servisovaných kanceláří či zasedacích místností, a to pouze v termínech, které vyhovují Vám bez dlouhodobých závazků.
Veškerý servis pro Nájemce zajišťují manažeři centra, stále přítomni v objektu. Nově zavedená služba Business Concierge v samostatné recepci, dodá pocit luxusního hotelu. Business Concierge zajistí uživatelům nadstandardní servis, který přesahuje poskytované služby kancelářských prostor, ať se jedná o zajištění letenek, lístků na koncert, taxi či úklid domácnosti.
Prostory jsou variabilní s plochou 450 - 500 m² na podlaží. Objekt je v pěším dosahu centra a nabízí i dobré napojení na dálniční síť, MHD. Nadstandartní služby jsou doplněny o Party Terrace na střeše budovy s výhledem na hrad Špilberk a Petrov, Bike centrum s exkluzivními šatnami známými z golfových klubů, nabíjecí stanice pro elektromobily a pohodlné parkování.
Objekt nabízí mimo jiné tyto služby: recepční služby, -24 hod. služby ostrahy komplexu, -rozsáhlý park ve vnitrobloku s mnoha oddělenými klidovými zónami a vodními prvky restauraci, kavárnu/pekárnu, -vyhrazené parkoviště pro návštěvníky komplexu či veřejnost, -poštovní podatelna, bankomat a bankovní služby, -úklid společných a venkovních ploch, -správa komplexu přímo na místě. Komunikační a bezpečnostní funkce budov zajišťují: -optické připojení pro nejmodernější IT vybavení, -příprava pro umístění satelitních antén na budovy, -elektronický bezpečnostní systém, -bezpečnostní kamerový systém, -elektronický protipožární systém, -elektronický kartový přístupový systém s turnikety.
Více informací Vám rádi poskytneme v RK.

Mgr. Ilona Van Der Wal

Kontaktujte makléře

Mgr. Ilona Van Der Wal

+420 601 594 744

[email protected]

info v RK+ energie a služby, bez DPH, včetně provize, včetně právního servisu
KategorieKanceláře
LokalitaBrno
OkresBrno-město
Plocha užitná200 m²
Plocha kanceláří200 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaSkeletová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
ZástavbaKomerční
Datum nastěhování1. červenec 2023
Rok kolaudace2023
Rok výstavby2021
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ZařízenýNe
Bezbariérovýano
ParkováníAno
GarážAno
Výtahano
KomunikaceDlážděná, Asfaltová
TelekomunikaceTelefon, Internet, Kabelové rozvody
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
OdpadVeřejná kanalizace