Pronájem skladově - výrobní haly s kancelářským zázemím, Ev.č.: 000624-1

Popis

Nabízíme k pronájmu prostornou skladovou halu s vlastním sociálním zázemím pro zaměstnance a kancelářským zázemím. Jedná se o vytápěnou, průjezdnou, železobetonovou halu. Hala je "tříloďová" hlavní prostor má cca 740m² - rozměr 29,5 x 25m s výškou pod vazníky 5,5m s vjezdovými vraty o šířce 4m a výšce 3m. Na jedné straně haly jsou vrata plechová, na druhé straně moderní sekční vrata. Z hlavní lodi jsou vjezdy do dvou sousedících prostor. Menší prostor má cca 95m² s dalšími přilehlými sklady o velikosti cca 30m². Vjezd do tohoto prostoru má velikost 3 x 3m. Větší prostor na druhé straně haly má velikost cca 250m² a výšku pod vazník 2,1m. Vjezd do tohoto prostoru má šířku 3,2m a výšku 2m. Hala má vlastní sociální zázemí (šatnu, WC, sprchy) pro zaměstnance. Dispozici haly lze upravit přímo pro zájemce.

K hale je možné pronajmout i klimatizované kancelářské a sociální zázemí o velikosti cca 100m² a další kancelářské zázemí na opačné straně haly v budově přiléhající přímo k této hale.
V okolí haly se nachází zpevněná volná plocha (dlažební kostky, betonové panely) o celkové velikosti 2676m² kterou je také možné pronajmout.

Patrik Doubek

Kontaktujte makléře

Patrik Doubek

+420 607 007 636

[email protected]

info v RK+ energie a služby, bez DPH
KategorieSklady
LokalitaStrážní, Brno - Štýřice
OkresBrno-město
Plocha užitná1.239 m²
Počet podlaží1
Podlaží umístění1
Stav objektuDobrý
BudovaSkeletová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaKomerční
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ParkováníAno
KomunikaceBetonová, Dlážděná, Neupravená
TelekomunikaceTelefon, Internet, Kabelové rozvody
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální elektrické