Pronájem výrobní haly s kancelářským zázemím, Ev.č.: 000558

Popis

Nabízíme k pronájmu polovinu vytápěné výrobní haly a na ni navazující sklad a dílnu se zázemím. Vytápění je realizováno plynovými zářiči. Hlavní hala má rozměr 387m², společný manipulační prostor určený i pro nájemce druhé poloviny haly 108m², navazující dílna 193m² a přilehlý sklad 67m². Hala je vybavena mostovým jeřábem o nosnosti 20/8t s výškou pod jeřábovou dráhou 8,9m a dílna mostovým jeřábem o nosnosti 3,5t. Na prostor dílny navazuje příruční sklad, šatna a sprchy zaměstnanců o celkové ploše 55m². Dílenské zázemí je možné rozšířit ještě o prostor ve 2.NP.
K výrobním prostorám je možné pronajmout reprezentativní kancelářskou jednotku v administrativní budově. Kancelářská jednotka se skládá ze čtyř částečně průchozích kanceláří o celkové výměře 89m². Majitel nabízí k pronájmu i kancelářský nábytek. Rekonstruované sociální zázemí a kuchyňka jsou součástí pronájmu.
Výrobní hala i administrativní budova jsou součástí průmyslového areálu s dostatkem parkovacích míst a možným vjezdem kamionové dopravy až do výrobní haly. Areál je hlídaný kamerovým systémem. Podrobnosti Vám rádi poskytneme v RK.

Patrik Doubek

Kontaktujte makléře

Patrik Doubek

+420 607 007 636

[email protected]

67 370 Kč za měsíc+ energie a služby, bez DPH
KategorieVýroba
LokalitaBrno - Židenice
OkresBrno-město
Plocha užitná755 m²
Počet podlaží1
Podlaží umístění1
StavVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuV bloku
ZástavbaPrůmyslová
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Parkováníano
Výtahne
KomunikaceBetonová, Asfaltová
TelekomunikaceTelefon, Internet, Kabelové rozvody
DopravaSilnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální plynové